Anne Karnım Acıktı Şarkısı | Çocuk Şarkıları Dinle

Anne karnım acıktı baktım dolap açıktı adlı çocuk şarkısı çok eski bir şarkı olmamakla beraber, ortaya çıktıktan sonra adını hızla duyurmayı başardı. Bir bebeğin yemek konusunda yaptığı yaramazlığı ve annesiyle olan diyaloglarından oluşan bu şirin bebek şarkısı bir hayli eğlenceli. Eğlenceli demişken aşağıda bu şarkının sözleri ve video klibini de izleyebilirsiniz.

Anne Karnım Acıktı sözleri:

Anne karnım acıktı
Baktım dolap açıktı
Lüp ettim koca pastayı
Bıraktım boş tabağı
www.cocukgezegeni.com
Seni gidi yaramaz
Dolap açık olamaz
Peynir ekmek yok muydu
O zaman da karnım tok muydu
Tok tok tok sana yemek yok.

En iyi ve en popüler çocuk şarkılar içerisine girmeyi başaran bu parçamızın armonika ve flüt notaları elimize geçer geçmez sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Çocuk şarkımızın videosu aşağıdadır. İster izle, ister dinle isterse indir.

Anne Karnım Acıktı İndir

https://www.youtube.com/watch?v=CVBx7z1UFDk&t

Çocuk Gezegeni sitesinde güvenli ve eğlenceli çocuk videoları arasında, çizgi film, çocuk şarkıları, bebek şarkıları, Kırmızı Balık | Küçük Kurbağa | Mini Mini Bir Kuş Donmuştu | Arı Vız Vız Vız | Daha Dün Annemizin | Bak Postacı Geliyor gibi klasik çocuk şarkıları ve yeni özgün eğitici çocuk şarkıları var.

Anne Karnım Acıktı şarkısı ve sözleri

Ayrıca çocukların zeka gelişimine yardımcı olup onları bir adım daha ileri taşıyacak eğitici oyun ve bilgilerin yer aldığı bir web sitesidir.

Bu çocuk şarkımız da burada bitti, en iyi ve en popüler çocuk ve bebek şarkısı için lütfen BURAYA TIKLA


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *