Ceviz Adam Şarkısı, Sözleri ve Notaları | Bebek Şarkıları

Merhaba sevgili çocuklar ve saygıdeğer yetişkinler. Bu defa sizlere en iyi şarkılarımızdan birini hazırladık onun adı Ceviz Adam şarkısı. Ceviz adam şarkısını bilmeyeniniz dinlemeyeniniz izlemeyeniniz yoktur diye düşünüyoruz. Eğer duymadıysanız artık sayemizde duyacak, dinleyecek, izleyecek ve hatta aşağıdaki Youtube videosu sayesinde indireceksiniz. Ceviz adam şarkısı sözleri armonika flüt notaları ve videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Ceviz Adam Şarkısı – Dinle ve İndir

Tüm bebeklerin ve çocukların hayranlıkla dinlediği, izlediği ve tekrar ettiği ceviz adam şarkısının aşağıda mp3 bulunmakta ister dinle ister cihazına indir.

 

Ceviz Adam Sözleri

Ceviz adam şip şap şup

Saçı rüzgar vu vu vu

Kaşı keman gıy gıy gıy

Burnu uzun lü lü lü

Karnı davul güm güm güm

Bize güler hah hah hah

Hah hah haaa.

Çocuk ve bebek gelişiminde şarkıların anlam ve faydası tartışılmaz seviyededir. Üstelik ceviz adam gibi insan vücudunu ve hareketlerini anlatan sözlerin olduğu şarkılar daha da faydalı bulunmakta. Siz anne ve babalar bu tarz şarkıların çocuk ve bebekler üzerindeki yararlı etkisini tespit etmiştir.

Ceviz Adam Sözleri ve Notaları

Ceviz Adam şarkısı sözleri ve notaları
Ceviz Adam şarkısı sözleri ve notaları – İndir

Aşağıda sizler için Patates Adam şarkısını hazırladık isterseniz onu da izleyebilirsiniz. Patates adam şarkı sözlerine ve notlarını izlemek dinlemek okumak isterseniz BURAYA TIKLA

https://www.youtube.com/watch?v=M813UZ-Ub7A