En komik şakalar - 1 Nisan şakaları

Eğlenceli Komik Şakalar ve Oyunlar #1

Evde, okulda işte yapılabilecek en komik şakalar. Dilerseniz 1 Nisan şakaları olarak da yapabilirsiniz. Şimdiden size bol şans ve iyi şakalamalar dileriz.

Şaka 1: Kimse benim oturduğum yere oturamaz:

Bizi izleyenlere şöyle söyleyelim; “Benim oturacağım yere, benimle iddiaya girecek

olan hiç kimse oturamaz”

Karşımızdakilerden birisi mutlaka bizimle iddiaya girer.

Muhatabımıza; “İşte oturuyorum!” dedikten sonra, gidip onun kucağına oturalım. Bir sonra kalkıp söyle diyelim; “Haydi şimdi otur bakalım, benim oturduğum yere

Şaka 2: Çenende bir şey var!

Arkadaşımıza: “Aaa, baksana!” dedikten sonra, elimizi burnumuza götürüp, “Çenende bir şey var.” diyelim. Elini burnuna mı götürdü, belki de çok uyanık.

Şaka 3: Karton kutu ve su dolu balon şakası

İstediğiniz renkte bir karton kutu bulun. İçine, sonuna kadar şişirilmiş su dolu balon koyun. Yüksekçe bir yerden gözümüze kestirdiğimiz şakazedeye “Şu kutuyu tutar mısın?” denir. Sonrasında büyük ihtimalle film kopar, ortalık karışır. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır. Olay hoş bir kovalamacayla son bulur. En azından öyle umuyoruz.

Şaka 4: Azrail’den mesaj gelirse

Arkadaşının cep telefonunda kendi ismini Azrail olarak değiştirip ona şöyle bir mesaj gönder:
Yarın saat 13:13’te görüşmek üzere!!!

Şaka: 5:  Bir çöp oynatarak üçgen yapmak

Dört adet kibrit çöpünü (kalem ya da benzeri başka araçlarda olabilir) dörtgen olacak şekilde dizerek izleyicilere soralım. “Sadece bir çöpü hareket ettirerek üçgen yapabilir misiniz?” Soruyu ciddiye alıp üçgen yapmaya çalışanların yaptıklarını birer bahane ile kabul etmeyelim.

Cevabı bizim vermemizi istediklerinde ise, bütün muzipliğimizi takınıp, dizdiğimiz çöplerden birisini elimize alalım. elimizdeki çöpü, ileri-geri yukarı-aşağı oynatırken, vücudumuzla da dans hareketleri yapalım. Diğer elimizle de, geride kalan üç çöpü üçgen şeklinde dizelim.

Sizler için seçtiğimiz birkaç oyun videosunu aşağıda bulabilir dilerseniz Youtube kanalımıza ücretsiz abone olarak en yeni en iy oyu ve çocuk şarkıları ve çizgi filmlerini izleyebilirsiniz: Abone olmak için BURAYA TIKLAYIN