Her Bebeğe ve Anneye Kırmızı Balık Şarkısı | Dinle

Her anne ve bebeğin dinlemeden dinletmeden indirmeden duramadığı çocuk şarkısı, Kırmızı Balık. Evet eğer anne baba olduysanız bebeğinizin uyku müziği, yemek yedirme şarkıları, oyalama şarkısı, eğitici çocuk şarkısı ve okul öncesi çocuk şarkıları diyerek sağda solda şarkı dinleyip cihazlarınıza indirmişsinizdir. Aşağıda sizler için en popüler çocuk şarkısı olan Kırmızı Balık çocuk şarkısını sözleri notaları ve video klibi ile birlikte hazırladık. Doya doya izleyin, sözlerini öğrenip piyano, flüt, org ya da armonika kullanarak çalıp söyleyin.

Kırmızı Balık Şarkısı – İzle

https://www.youtube.com/watch?v=G3tQFnlQMcY

Evet siz saygıdeğer anne, baba ya da çocuklarımıza bu sevimli çocuk şarkısının bir video klibini youtube kanalında yayınladık ve sizler için buraya ekledik. İster izle ister dinle istersen indir. Ama lütfen youtube kanalımıza gidip aboe olmayı unutma. Youtube üzerinde yayın yapan çocuk şarkıları kanalımız olan Afacan TV ve Çocuk TV kanallarına ücretsiz abone olmak için istediğin kanlın üzerine tıkla ve sonra abone ol de.

Kırmızı Balık Gölde – Dinle

https://www.youtube.com/watch?v=b6HsE1F9utg&t=

Şimdi gelelim nedir bu şarkının bu kadar çok sevilmesindeki sebebi. Öncelikle kim ne derse desin iyi ya da kötü bir şarkı olduğunu tartışmadan en popüler ve en çok tıklanan çocuk – bebek şarkısı Kırmızı Balık. Sebebi ise eğer bir bebeğiniz varsa başınıza geldiği için biliyorsunuzdur. Eğer bebeğimiz ya da çocuğumuz yemek yemiyorsa ne yapılır? hemen bir telefon, tablet ya da diz üstü bilgisayar açılır ve hemen bu şarkı youtube’tan aranıp açılır ve çocuğun önüne konulur. Böylece çocuğumuz kendisine ilginç ve komik gelen kırmızı balık şarkısı ve animasyon klibini izlerken siz de ona rahatça yemek yedirirsiniz.

Kırmızı Balık İndir

Bu şarkının bir diğer sihirli özelliği ise eğer çocuğunuzu kısa bir süre oyalanmak niyetindeyseniz bu şarkı biçilmiş kaftan. Açın youtube kanalımızı oradan bulun şarkımızı verin eline hem dinlesin hem izlesin. Siz de bu arada yemek yiyin bulaşığınızı temizleyin vs. yani özetlersek bu şarkı ve diğer en iyi şarkılardan birini açıp yavrularımıza izletince başka bir moda girdikleri kesin. Tabi bu şarkılar iyi hoş ama fazla hipnoz edecek kadar ellerinde tutmamak gerek. Malüm yavrularımız bizlerle oynayarak daha sosyal canlılar olurlar.

Sözleri ve Notaları

Kırmızı Balık Gölde
Kıvrıla Kıvrıla Yüzüyor
Balıkçı Hasan Geliyor
Oltasını Atıyor
ww.cocukgezegeni.com
Kırmızı Balık Dinle
Sakın Yemi Yeme
Balıkçı seni Tutacak
Sepetine Atacak
Kırmızı Balık Kaç Kaç
Kırmızı Balık Kaç Kaç kaç

Flüt, Piyano ve Armonika Notaları:

fa-fa-sol…fa-sol (Kırmızı balık)
la…sol (gölde)
fa-fa-sol…fa-fa-sol (Kıvrıla kıvrıla )
la-la…sol (yüzüyor.)
fa-fa-sol…fa-sol (Balıkçı Hasan)
la-la…sol (geliyor,)
fa-sol…fa-sol (oltasını)
la-la…sol (atıyor.)
fa-fa-sol…fa-sol
la…sol (dinle)
fa-sol…fa-sol (Sakın yemi)
la…sol (yeme.) ww.cocukgezegeni.com
fa-fa-sol…fa-sol (Balıkçı seni tutacak,)
la-la…sol (sepetine atacak.)
fa-fa-sol…fa-sol
la…sol (kaç kaç!)
fa-fa-sol…fa-sol
la-la…sol (kaç kaç kaç!)

Kırmızı Balık Şarkısı Flüt ve Armonika Notaları
Kırmızı Balık Şarkısı Flüt ve Armonika Notaları

Bu çocuk şarkımız da burada bitti, en iyi ve en popüler çocuk ve bebek şarkısı için lütfen BURAYA TIKLA